אימון מנטלי טניס

טניס הוא ספורט בו הרכיב המנטלי חזק מאד. אימון מנטלי לטניסאים מאפשר לשחקן הטניס להבין היכן הוא שוגה מבחינה מנטלית, אילו אלמנטים במשחקו הוא יכול לשפר וכיצד באפשרותו להגיב טוב יותר ללחץ בדרך להשגת המטרה ולניצחון.

טניס הוא משחק מורכב מבחינה מנטלית

במהלך משחק טניס הטניסאי צריך להתמודד עם לא מעט אתגרים מנטליים. הוא צריך לשמור על ריכוז במשך זמן ממושך, לקרוא את היריב שלו בצורה נכונה, לשמור על איפוק, לאזן בין התלהבות ופרצי אנרגיה לבין יכולת לשחק אסוף ומאורגן, להצליח להבין שינויי מומנטום ולהתמודד עם הקהל, מזג האוויר, כאב גופני וקבלת החלטות תחת לחץ.

חשוב לקבל ליווי של מאמן מנטלי אישי

שחקני הטניס המובילים מבינים היום את החשיבות שבקבלת ליווי מנטלי צמוד. מאמן מנטלי יכול לספק לשחקן הטניס את היכולת להגיע לאיזון ולשלוות הנפש הדרושים בכדי לקחת את הקריירה שלו צעד אחד קדימה.

האימון המנטלי כולל יצירת תכנית מותאמת אישית

הליווי שאני מציע לשחקני טניס כולל יצירת תכנית מותאמת אישית של אימונים שמטרתה להכין את השחקן נכון לקראת משחקים בכלל ומשחקים מכריעים ותחרויות בפרט. אנחנו יושבים ביחד ומנתחים את הגורמים שמפריעים לו בדרך להצלחה.

הוא מפרט את התחושות וההרגשות שלו במהלך נקודות מפתח שעולות בו. אנחנו פורטים את הסיטואציה לפרטים ומנסים להבין מה עצר אותו מלהצליח באותה נקודה, מה יכל להיות אחרת וכיצד יוכל להגיע לתחרות הבאה מפוקס וממוקד יותר מבחינה מנטלית.

בניית הביטחון העצמי והכנה מנטלית לתחרות

האימון המנטלי לשחקני טניס כולל את הבניית הביטחון העצמי של השחקן. באימונים עובדים על איך להקרין ביטחון עצמי, להיות רגוע מול סט פוינטס ושוברי שווין, להבין מה מונע ממך לקבל החלטות נכונות וכיצד ניתן לגשת גם למשחק מול יריבים מנוסים ממך מתוך ביטחון ושקט פנימי.

הטניסאי מקבל תרגילי דימיון מודרך ומדיטציות אישיות שאני מכין במיוחד בשבילו. לפני תחרות אנחנו עושים הדמייה של המשחקים הצפויים ומכינים את המוח לקראת התחרות.

שיתוף החששות ושמירה על סודיות מלאה

במהלך האימונים יש לטניסאי הזדמנות לשתף גם בחששות ובלבטים. האמת היא שטניסאים וספורטאים רבים חשים אי נוחות, חוסר ביטחון ואפילו חשש במצבים מסוימים אולם בדרך כלל הם אינם מדברים על כך כמעט. הדיבור הפתוח עם מאמן מנטלי על הדברים מאפשר להם לצאת החוצה ולהתפוגג ובמקום חוסר הביטחון ניתן להתחיל לבנות גישה של חוסן מנטלי חדות והתמקדות במטרה.   המידע שעולה באימון המנטלי האישי נשמר בסודיות מלאה.

שיפור הנקודות החלשות במשחק והעלאת הרמה האישית

האימון המנטל מאפשר לך להבין איך ניתן לחזק משמעותית נקודות במשחק אשר בהן אתה נוטה לאבד ריכוז או לפעול מתוך חפזון או כעס.

התשובה להיכן ניתן לשפר את משחקך טמונה לא רק במהלכים המכריעים אל בדברים הקטנים שקובעים איזה מין שחקן אתה. איפה אתה מאבד את הראש, איפה לא עלית לרשת כי היססת, מתי אתה בוחר להימנע מעימות ישיר או לקיחת סיכונים ולמה אתה לא מצליח לשמור על יתרון במצבי לחץ או להגיש כמו שאתה יודע כשהמשחק מונח כל הכף. נעבוד יחד על סגירת הפער בין אימון למשחק ועל ההתרגשות של לשחק לפני קהל או במעמדים גדולים.

באימון המנטלי האישי תוכל לקבל הדרכה וליווי צמוד שיאפשרו לך להתקדם באופן משמעותי להביא את המשחק שלך לרמה הבאה.

צור קשר ונצא לדרך- זיו 0525385880

שינוי מומנטום מנטלי בטניס תוך כדי משחק

סגור לתגובות.