טיפול קצר מועד בחרדה בקריית טבעון

במאה ה-21 חרדה הפכה לתופעה הנפשית הנפוצה ביותר שבגינה אנשים פונים לטיפול. אם גם אתה סובל מחרדה אתה לא לבד. חשוב שתדע שקיים טיפול יעיל וקצר מועד שיכול לסייע לך מאד בשיפור איכות החיים. בקליניקה נעימה במרכז טבעון תוכל לקבל טיפול קצר מועד בחרדה.

פוביה ספציפית או הפרעת חרדה כללית

חרדה יכולה להופיע כתגובה לאירוע ספציפי או בתחושה כללית של אימה שתוקפת אותך ללא התראה. אם יש סיבה ספציפית לחרדה ואתה מוצא את עצמך פוחד מדבר ספציפי כמו כניסה למעליות, פחד מנהיגה, חרדת טיסה, חרדת בחינות, חרדה חברתית, חרדה מעכבישים, פחד קהל וכו' הרי שמדובר בפוביה ספציפית. לעומת זאת אם אתה מרגיש תחושה כללית של אימה שתוקפת אותך ללא סיבה וגורמת לך לקוצר נשימה, דפיקות לב, סחרחורת או זרמים בגוף הרי שזו הפרעת חרדה כללית. בכל מקרה לשני סוגי החרדה תוכל לקבל מענה מקצועי ומסור ממש ליד הבית בקריית טבעון.

טיפול קצר מועד בחרדה בקריית טבעון להקלה על התסמינים ושיפור איכות החיים

בסדרה של מפגשים תוכל לקבל כלים להפחתת החרדה וללמידת טכניקות להתמודדות עימה. הטיפול מתבסס על טיפול קוגניטיבי התנהגותי, CBT, שהוא הפסיכותרפיה היעילה ביותר לטיפול בחרדה. טיפול ה-CBT מבוסס על הרעיון שמה שגורם לנו את מירב הסבל הוא הפרשנות שלנו את המציאות ולא המציאות עצמה. במקרה של הפרעת חרדה קל להבין זאת לוגית מכיוון שמה שמאפיין הפרעת חרדה הוא שהאדם נכנס לסטרס מעיק בעוד שבמציאות אין בסיס לתגובת הלחץ שהגוף שלו מייצר. כך למשל, בעוד שאתה בטוח שאם תיכנס למעלית או תעלה על מטוס יקרה משהו נורא בפועל למרות שאתה סובל סבל רב הטיסה מגיעה ליעדה בשלום. הפער הזה בין המציאות הפנימית והחצונית נמצא בלב הפרעת החרדה או הפוביה.

אין צורך לסבול לבד- כדאי ורצוי להגיע לטיפול שמוכח מדעית

הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT), נמצא מדעית כטכניקה הטhפולית היעילה ביותר להפחתת החרדה ושיפור איכות החיים. הטיפול כולל פרוטוקול מובנה לטיפול בחרדה שמאפשר להגיע לתוצאות יפות מאד בסדרה לא ארוכה של מפגשים. חבל להמשיך לסבול לבד. כדאי לפנות לטיפול.

צור קשר עוד היום והגע לטיפול קצר מועד בחרדה בקריית טבעון. אשמח לסייע. זיו: 0525385880.

ממתין לשיחתך.

פורסם בקטגוריה טיפול נפשי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *