מציאת איזון פנימי

מרגיש שהלחץ מכניע אותך? שאתה מתקשה לשלוט בכל המשימות של חייך? בכל התיאומים, הפגישות, ההסעות לחוגים, בצורך למצוא קצת זמן לעצמך? לנשום? להירגע?
נחש מה? אתה לא לבד בחוויה הזו.

נוחות מינימלית במחיר מקסימלי

אורח החיים המודרני גובה מאיתנו מחיר כבד. בשביל לספק את איכות החיים הרצויה לנו, שמחירה רק מאמיר, אנחנו מתרוצצים ומתישים את עצמנו. מתחת ליומנים העמוסים מסתתרת לה הנפש, כמהה למגע אנושי, להכלה, להקשבה. מתחת לכל המערבולות יש מקום שקט שמבקש לעצמו נווה מדבר להתאזן בו. על מנת לממש את עצמנו בעולם מודרני עם קצב מטורף עלינו להקשיב למקום בתוכנו שמבקש לנשום ולהירגע. המימוש העצמי שלנו הוא נדבך מרכזי בהוויה. בלעדיו לא נוכל להיות מאושרים. יחד עם זאת, היכולת לנוע לעבר מקום שמממש את התקוות והחלומות שלנו דורשת לא פעם השלמה עם הרעיון שיש לנו כמות מוגבלת של אנרגיה ושעלינו לחלק אותה נכון.

לא גיבורי על

ההבנה שאיננו גבורי על ושהחיים שלנו הפכו למורכבים מחלחלת בהדרגה והרבה פעמים מונכחת עבורנו דרך חוויות של חרדה, מועקה וקושי לראות ברור מול עומסים שמצטברים בתוכנו. חוויות אלו נכנסות לחיינו בהדרגה ובאות לאותת לנו להיות קשובים פנימה, לא לוותר על המימוש העצמי וכן לשים לב שיש צורך לקבוע סדרי עדיפויות פנימיים. מתישהו אנחנו מבינים כי לא ניתן לקפוץ על כל החתונות ועלינו להגדיר לעצמנו מסלולים ממוקדים יותר בתוך הנתיב של חיינו.

שאלה למחשבה

בהנחה שעברת את המשוכה של להיות מסוגל להקשיב ללב שלך מעבר לכל הסחות הדעת שמסביב, האם אתה מצליח להישאר מחובר למקום הזה, לעשות את העצירה הדרושה בתוך היומיום ולפעול ממקום מוכוון מטרה שמתחבר למי שאתה למרות האילוצים שאתה פוגש?

התנועה לעבר מקום שמקיים חיים הרמוניים שיש בהם גם מימוש וגם איזון פנימי היא משימה מורכבת בעלת רבדים רבים. פעמים רבות בדרך יש צורך לבחור מטרות עכשוויות להתמקד בהן על חשבון אולי דברים אחרים שבערו או בוערים בנו וכל זאת על מנת להצליח להישאר מאוזנים.

הזמנה לתהליך ליווי

ברצוני להזמין אותך לתהליך ליווי בו תוכל לנוע לקראת איזון פנימי. תוכל לבחון את התהליכים של חייך ולזהות את התנועה העמוקה שמניעה אותך. ננתח יחד מהן המטרות המרכזיות שעומדות בפניך בהווה, לאן אתה מעוניין לנוע בעתיד וכיצד ניתן להכניס פעימה מאוזנת לתוך התהליך ממקום שלא מתעלם מהצורך הבסיסי שלך בחופש והיכולת לייצר מרחב לנשום ולהתפתח באווירה שפויה.

כולנו יחד נעים בתקופה של המולה ותזזיתיות. חלקנו מעוניינים לשלב בין הקצב הטבעי שלנו ובין המאורעות החיצוניים. הדבר אפשרי אך מצריך תשומת לב קשובה והפנייה של האנרגיות הפנימיות למקומות הנכונים.

התקשר עכשיו לקבוע פגישת היכרות: זיו 052-5385880

פורסם בקטגוריה התפתחות אישית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *