מסע לעבר הערך העצמי

פעמים רבות אנחנו פונים לסביבה בבקשה אחרי הערכה ואישור לזה שאנו שווים. מבלי משים תת ההכרה שלנו סורק שוב ושוב את האנשים סביבנו ומחפש אהבה והערכה. למרבה הפלא אנחנו בעקר מתמקדים ברמזים לכך שאנחנו לא אהובים ולא מוצלחים ונעלבים בפנים מתגובות הסובבים אותנו . החכמה היא להצליח להתחבר לערך הפנימי שלנו ולהכיר בעוצמה וביופי של מי שאנחנו ולנוח מהרדיפה אחרי אישור חצוני.

חוסר ערך כתגובה אוטומטית

כמה פעמים מצאת את עצמך מרגיש נחות או לא מוצלח כשהמציאות אתגרה אותך? אם זה במצב הכלכלי, בזוגיות, במערכות יחסים אחרות או בנתיב המקצועי- התגובה האוטומטית הרבה פעמים היא לחפש איפה אנחנו פחות מוצלחים מאחרים ולשקוע במין מרה שחורה שמטביעה את הערך העצמי שלנו ומסתירה מאתנו את היכולת להתקדם לעבר השיעור שניצב בפנינו בראש זקוף.

רגעי צלילות של חיבור פנימה

לעומת זאת ישנם רגעי חסד, שיכולים לקרות במדיטציה או בתוך מקום של זרימה או צלילות הדעת שבהם אנחנו מצליחים להתנתק מהנהייה הבלתי פוסקת אחר אישור חצוני ולהרגיש את הערך של מי שאנחנו. מקומות כאלו הם מקומות של חיים ושל חיבור ולמרבה הצער החיבור הזה נמשך כמה רגעים ואז מתחמק והולך.

בריחה מהכאב שבחוסר הערך

לפעמים יכולות להיות תקופות ארוכות בהם אין את החיבור הזה ואז יכול להיות חיפוש אחרי הסחת דעת או מיסוך של התודעה שירחיק את האדם מהכאב וחוסר הערך העצמי. אלכוהול, סמים, הימורים, אכילה מוגזמת, מין ללא אהבה וערך, התמכרות לקניות ועוד כהנה וכהנה הם בעצם רדיפה אחר ריגוש שבקצה שלו אתה פוגש את חוסר הערך העצמי שלך מתנפץ אל גלי המציאות.

מסע לעבר הערך העצמי

אני רוצה להזמין אותך למסע. מסע אל עבר הערך העצמי והיכולת להתחבר למקום גדול, למקום חי בתוכך. מקום של משמעות שאם תסכים לשהות בו תוכל לעשות שינוי באופן בו אתה מתנהל ביומיום ולהשפיע על תחומים מרכזיים בחייך. המסע הזה כולל גם תמיכה והקשבה למקומות הכואבים וגם, וזה לא פחות חשוב, מציאת מיקוד פנימי וחופש מהסחות הדעת ויכולת לפעול במציאות למען חיים של מחויבות להכרה בערך של עצמך ולמימוש העצמי שלך. המסע הזה דורש אומץ ונחישות וגם מוכנות לגעת במקומות הכואבים. במסע תקבל ליווי תומך ותלמד כלים שיעשירו אותך ויאפשרו לך חיבור למקום שמוצא ערך ואהבה עצמית בפנים ומרגיע את הצורך באישורים חצוניים.

ליצירת קשר ויציאה למסע המשותף צור קשר: 0525385880, זיו.

פורסם בקטגוריה התפתחות אישית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *