להאמין בעצמך יותר

פעמים רבות אנחנו נופלים למקום של חוסר אמונה בעצמנו. בעקבות מצוקה כספית או תחושה שנכשלנו בעבודה או במערכות יחסים אנו נוטים להחמיר את המציאות ולצבוע אותה בצבעים של חוסר יכולת וחוסר מסוגלות. בתהליך של ליווי אישי תוכל לקבל חיזוק ביכולת שלך להאמין בעצמך ולהחליף את המחשבה המדכאת במחשבות יעילות יותר שיסייעו לך לא לאבד את האמונה והערך העצמי גם ברגעי משבר.

לשנות את אופן ההסתכלות

פעמים רבות אנו מקצינים את הקושי בחיינו וכך אירוע לא פשוט הופך למשהו שנדמה לנו שלא נוכל להתאושש ממנו ולצמוח ממנו. וינסטון צ'ר'צי'ל אמר ש"הצלחה היא היכולת לנוע מכישלון לכישלון בלי לאבד את ההתלהבות". אבל בשביל לא ליפול מבחינה מנטלית גם כשהשמיים מתקדרים דרושים כוחות שלא תמיד יש לנו אותם. בסופו של דבר מה שקובע את תחושת המסוגלות הפנימית הוא לאו דווקא מדדים חיצוניים אלא יותר אופן ההסתכלות שלנו על הדברים. ברגע שאנחנו מצליחים להפנים את העובדה שכישלון הוא הזדמנות להתפתחות ולצמיחה  הדרך נהיית קלה יותר.

שינוי דפוסי החשיבה

בתהליך של ליווי אישי ניתן לקבל סיוע בהבנת דפוסי החשיבה שחוזרים על עצמם וגורמים לך לא להאמין בעצמך. יחד ננתח את האופן בו אתה מתייחס למציאות ותוכל לקבל תמיכה בדרך להבנה הבהירה אילו מחשבות יסייעו לך לצאת מחוזק גם מסיטואציות אותן אתה חווה כשבר אישי וחוסר הצלחה.

מזמין אותך למפגש היכרות בדרך לתהליך צמיחה ואימוץ גישה מנטלית שרואה במשבר הנוכחי אתגר שייקח אותך קדימה.

לקביעת מפגש היכרות- זיו 052-5385880

פורסם בקטגוריה התפתחות אישית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *