מהו אימון מנטלי וכיצד הוא יכול לעזור לך לשפר את משחקך?


כתבה שפורסמה בעיתון "מלך הגליל" בגיליון 405 בתאריך 26.12.17:

ביום שלישי שעבר התכנסו למעלה מ100 שחקני ושחקניות מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל יחד עם שחקני ושחקניות נבחרות טרום ליגה לבנים ובנות של המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות "מכבי תל אביב" באולם ניצנים לשמוע את ההרצאה של המאמן המנטלי זיו טל בנושא:
מהו האימון המנטלי? וכיצד הוא יכול לעזור לך לשפר את משחקך?
שחקני הישגי והצוות מאד נהנו מההרצאה והשתתפו בה באופן פעיל והבינו עד כמה יכול שיפור בהיבט המנטלי של כל שחקן להביא לתוצאות מרשימות מבחינה מקצועית.
זיו טל מאמן מנטלי לספורטאים. זיו עובד בעקר עם בני נוער וספורטאים צעירים ומסייע להם להבין מהם הגורמים שפוגמים בביטחונם העצמי ומפריעים להם להגיע לרמת הביצוע אליה הם שואפים. זיו עובד עם שחקני כדורסל וענפים נוספים באגודות שונות בארץ ונותן ליווי קבוצתי וליווי אישי.
בליווי הקבוצתי השחקנים לומדים להבין לעומק מהו אימון מנטלי וכיצד מה שקורה לי בתוך הראש מבחינת מחשבות ותגובות רגשיות לאירועים, משפיע עלי כשחקן.
בליווי האישי נעשה ניתוח מקיף עם הספורטאי לגבי הנקודות אשר דורשות חיזוק ונבנית תכנית אימונים שכוללת קבלת מדיטציה מוקלטת מותאמת אישית, תרגילי דימיון מודרך ומיקוד ולימוד של טכניקות הרפיה מוחית והתמקדות בנשימה. כמו כן נעשות שיחות אישיות בהן מדברים על שלל הגורמים שמלחיצים את הנער ויוצרים עליו עומס מנטלי.
הידע הרב של זיו והניסיון שלו כעובד סוציאלי קליני שמטפל בבני נוער ומתמחה בנושא של טראומה מסייעים לו להבין את נפש הספורטאי הצעיר ולתת ליווי מקצועי ומדויק.
זיו עורך גם הרצאות כמו זו שעשה לשחקני הישגי כרמיאל. בהרצאה הוא מציג מהו אימון מנטלי וכיצד האימון המנטלי עוזר בספורט ובחיים בכלל.
לדבריו הוא רואה בכך שליחות וזכות לסייע לבני הנוער לעשות סדר בשלל הלחצים והעומסים עימם הם מתמודדים שיוצרים לא פעם בלבול פנימי.
ברגע שאנחנו מצליחים לעשות סדר בראש ולמקד את המחשבות שלנו אנו הופכים לספורטאים טובים יותר ומצליחים לנוע ממוקדים לעבר הצלחה והשגת המטרות.
גיא כהן מנהל המכללה לכדורסל כרמיאל והישגי כרמיאל ביקש להודות לזיו טל על ההרצאה החשובה ולהמליץ בחום לספורטאים צעירים ובוגרים להשתמש בשירותים החשובים שלו.

להזמנת הרצאה או תיאום אימון מנטלי: זיו 0525385880

פורסם בקטגוריה אימון מנטלי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *