מאמן מנטאלי לכדורגלנים צעירים

כיום ברור וידוע כי מאמן מנטאלי יכול מאד לעזור לכדורגלנים צעירים לשפר את משחקם. מאמן מנטאלי יכול לתת כלים להתמודד עם הלחץ ולהתכונן נכון למשחקים חשובים. אשמח ללוות את הקבוצה שלך ולתת לה כלים להצלחה!

למה צריך מאמן מנטאלי?

מאמן מנטאלי מלמד את השחקנים איך להגיב נכון ללחץ ולשפר את המשחק שלהם. הרבה פעמים שחקנים שבאים לידי ביטוי באמונים נעלמים כשזה מגיע למשחק. זה קורה כי הם מפחדים לפשל ברגע האמת או נלחצים מהקהל או מהתחרות. למשל ליוויתי כדורגלן צעיר שיש לו יכולות טכניות אבל בזמן אמת פחד לרדת לגליצ'ים כי פחד "לעשות פאדיחה". כתוצאה מכך משחקו היה מהוסס והוא היה צריך להילחם על מקומו בהרכב. דרך אימון מנטאלי הוא למד איך לשלוט במחשבות ולהיות יותר אסרטיבי, כלומר, להיות נחוש אבל במידה הנכונה. משחקו השתפר וגם מערכת היחסים שלו עם המאמן והכיף מכדורגל חזר לו.

מאמן מנטאלי מלמד אותך לשלוט בהתרגשות

הרבה פעמים הה[תרגשות יתר לפני משחק מלחיצה את הנער וגורמת לו לשחק פחות טוב. הליווי שאני נותן כולל קבלת כלים להתמודדות עם לחצים ומתחים. כאשר אתה יודע לשלוט בהתרגשות אתה יכול להישאר ברמת התרגשות בריאה, שמעודדת אותך להוציא ממך את הטוב ביותר ולא נשאב להתרגשות יתר שמשפיעה על התפקוד ועוצרת אותו.

הרצאות לקבוצות וליווי ליחידים

ניתן לקבל הרצאה קבוצתית שבה הכדורגלנים הצעירים בגילאי ילדים ונוער ישמעו מהו אימון מנטאלי ואיך הוא יכול לעזור להם. ההרצאה כוללת גם חלק חווייתי שבו יקבלו הנערים כלים להרגעה עצמית והתמודדות עם לחצים. למי שרוצה ומעוניין ניתן לקבל גם ליווי פרטני שבו נעבוד על בעיות ספציפיות שעולות אצל השחקן ושהוא מעוניין לקבל עזרה בהתמודדות עימן. ניסיוני הרב כאיש טיפול שמלווה קבוצות נוער מסייעים לי בעבודתי ומבטיחים שתקבלו ליווי מקצועי ומיומן.

אשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה-

זיו 052-5385880

פורסם בקטגוריה אימון מנטלי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *