ייעוץ מנטלי למאמנים

מאמן הוא אחד התפקידים הבודדים וכפויי הטובה שיש. כאשר הקבוצה מצליחה כולם לוקחים אחריות על ההצלחה, כאשר הקבוצה נקלעת לתקופה קשה- מפנים אצבע מאשימה אל המאמן. ייעוץ מנטלי מסייע למאמן לקבל זווית נוספת על אימון הקבוצה ולהתמודד טוב יותר עם הלחצים והאתגרים שהתפקיד מביא עימו.

עומס מנטלי של מאמנים

עבודת האימון מביאה עימה עומס מנטלי ניכר שעולה ככל שעולים בגיל הקבוצות ומגיעה לשיא ברמות התחרותיות של ליגות הבוגרים והספורט ההישגי. ייעוץ מנטלי למאמן מאפשר לקבל ליווי אישי שמסייע בניהול משברים והתמודדות עם הלחץ הרב והבדידות בתפקיד.

יש עם מי להתייעץ

כמאמן מנטלי שמתמחה גם בהנחיית קבוצות ובדינמיקה קבוצתית יש לי ידע רב בניהול מצבי משבר וביכולת לפתור פלונטרים קבוצתיים וקשיי תקשורת בקבוצות וארגונים.
אני מציע לך להסתייע בידע שלי ולקבל ייעוץ מנטלי שיסייע לך לקבל זווית ראייה נוספת על עבודת האימון שלך ועל הדילמות בהן אתה נתקל בעבודתך.

שווה לפנות ולקבל ליווי דיסקרטי ואמין

היכולת להסתייע במאמן מנטלי היא פתרון שמסייע לרבים בעולם הספורט. בעולם נעשה שימוש רב במאמנים מנטליים ברמות המקצועניות ובארץ הנושא נכנס בהדרגה לתודעה.
היכולת להיעזר בשירותיי שדרך אגב יינתנו מתוך שמירה על דיסקרטיות מלאה היא אופציה ששווה לך לחשוב עליה. הסתייעות בייעוץ מנטלי אישי יכולה ולסייע לך בניתוח הסטואציות עימן הקבוצה מתמודדת. היום ברור כי חשיבת צוות נותנת ערך מוסף באימון הספורט. מאמנים מצליחים כגון סטיב קר וגרג פופוביץ בכדורסל ופפ גווארדיולה בכדורגל מחזיקים צוותים שמסייעים להם לתת את המענה הטוב ביותר לקבוצותיהם.

על מה ניתן להתייעץ

הייעוץ יכול לכלול דרכים להגיע אל השחקנים ולהעביר את הידע המקצועי שלך. מצבים בהם ישנן קליקות בקבוצה או תחושה ששחקן או שחקנים מסוימים אינם נשמעים להוראות ו"מרעילים" את חדר ההלבשה.
יכול להיות מצב בו אתה חש שהקבוצה נמצאת במשבר מנטלי וזקוקה לקו חשיבה מחודש או לזריקת עידוד ואינך יודע בדיוק איך לייצר זאת.
במידה והקבוצה נקלעה לרצף של הפסדים תוכל לחשוב יחד איתי מה ניתן לעשות בכדי להביא את הנצחון שישבור את הרצף.
במידה ואתה מתלבט איזו גישה לאמץ מול הקבוצה או מול שחקן מוסים- גישה קשוחה או עדינה ומתחשבת, לשין לו גבול ברור או לדבר אל ליבו- ניתן להתייעץ בנושא ולהגיע לפתרון הנכון והיעיל.
אני יוצא מנקודת הנחה כי מי שמכיר הכי טוב את הקבוצה הוא אתה. אני כאן כדי לסייע לך בסיעור מוחות ובניתוח המצב בכדי שאתה תוכל להביא בדרך הטובה ביותר את הידע המקצועי שלך לידי ביטוי.

צור קשר עכשיו וקבל ייעוץ מנטאלי מקצועי שיסייע לך בעבודתך-

זיו 0525385880

פורסם בקטגוריה אימון מנטלי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *