הכנה לפתיחת עונה לכדורגלנים צעירים

פתיחת עונה היא זמן מצוין ליצור רושם מחודש על המאמן והצוות המקצועי. ליווי מנטלי קצר יאפשר לכדורגלן להגיע חד לפתיחת העונה ולהבין מה עליו לעשות כדי להתקדם.

כמאמן מנטאלי לכדורגלנים בגיל הילדים והנוער אני פוגש לא פעם שחקן צעיר שחווה אתגרים בקבוצה בעונה הקודמת ורוצה להגיע מוכן לפתיחת העונה הנוכחית. בסדרה קצרה של מפגשים אישיים עם דגש על הפן המנטאלי אני מכין אותו לאתגר ועוזר לו הבין במה בדיוק נכון לו להתמקד הן מבחינת כדורגל נטו והן מבחינת הרושם שהוא יוצר על המאמן.

בניית תכנית פעולה מנטאלית לפתיחת העונה

באמונים המנטליים האישיים נזהה בדיוק את מה שקשה לו והוא יקבל כלים לשיפור הבטחון העצמי, למיקוד כוח הרצון ולהגברת היעילות של משחקו. הרבה פעמים כדורגלנים מרגישים אבודים ונכנסים לדפוס חשיבה של חשש מהמאמן בהתבסס על מצבים קודמים בהם לא קבלו דקות משחק או לא שיחקו בעמדה בה היו מעוניינים. האימון המנטלי האישי יאפשר להם להבין כיצד להשתחרר מדפוסי החשיבה המעכבים ולפתח את בטחונם העצמי באופן שהדבר יקרין על המגרש בעונה הנוכחית.

עזרה להתמקד במשימה ולהצליח

קבלת הכוונה נכונה וניתוח של הסטואציה בקבוצה ומול המאמן יחד עם מאמן מנטלי מנוסה מאפשרת לנער להתמקד במשימה ולהרגיע את החרדה שהוא חש. יחד נבנה תכנית פעולה שתסייע לו לשפר את משחקו ואת התפקוד שלו בקבוצה ומול המאמן.

לקביעת מפגש היכרות צרו קשר: 0525385880, זיו.

פורסם בקטגוריה אימון מנטלי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *