טיפול בחרדה

חרדה היא התופעה הנפשית הנפוצה ביותר בימינו. היא כרוכה בסבל רב שנובע מתחושה של חוסר שליטה של האדם על חייו ופוגמת מאד באיכות החיים. הגעה לטיפול בחרדה תאפשר לך להבין את מנגנון היווצרות החרדה בתוכך, לזהות את האופן בו אתה מעמיס על עצמך סטרס מיותר ולרכוש כלים שיסייעו לך להתמודד טוב יותר עם העומסים הפנימיים.

מה כולל הטיפול בחרדה?

הטיפול בחרדה כולל זיהוי של מנגנון היווצרות החרדה בתוכך, למידה של הקשר בין העומסים בחייך לבין הופעתה של החרדה, ניתוח של מחשבות אוטומטיות שגורמות לך סבל מיותר ורכישת כלים פרקטיים לוויסות עצמי והרגעת החרדה.

הטיפול הוא מקום בטוח לדבר בו על החוויות האישיות שלך, על הפחד, החשש ותחושת חוסר השליטה שמביאה עימה החרדה באווירה תומכת שתאפשר לך בהדרגה שיפור משמעותי של איכות החיים.

החזרה של תחושת השליטה בחייך

אחת הבעיות בחרדה היא שהיא נוחתת כאילו משומקום והאדם מרגיש שחייו יצאו מאיזון מבלי שיבין מדוע ומבלי שיצליח להשתלט עליה. החרדה מאופיינת בכך שהיא מטלטלת ולא ניתן להגיד לה ללכת או להפסיק למרות הסבל שהיא גורמת. בטיפול תוכל ללמוד כיצד ניתן לווסת את החרדה ולעבוד עימה מבלי להתפרק כשהיא מגיעה. הטיפול יחזיר לך תחושה של שליטה על חייך ויתמקד בקבלת כלים להבין טוב יותר איך ניתן לנהל את העומסים הפנימיים שאתה מרגיש.

כמה זמן נמשך הטיפול בחרדה?

טיפול ממוצע בחרדה נמשך בין 12-15 מפגשים. במידה ובמהלך הטיפול עולים נושאים משמעותיים שדורשים עיבוד נוסף כגון טראומה, אובדן, או חוויית חיים מטלטלת הטיפול יכול להיות ארוך טווח יותר.

מוזמנים ליצור איתי קשר ולשפר משמעותית את איכות חייכם. זיו:0525385880

סגור לתגובות.