אימון מנטלי לילדים

ילדים בקבוצות ספורט נתקלים לא פעם באתגרים שעוצרים את התקדמותם או מעיבים על ההנאה שלהם בקבוצה. זה יכול להיות חוסר ביטחון שפתאום מתפתח במעבר לקבוצה בוגרת יותר, או קושי בתקשורת עם מאמן חדש או עם חברי הקבוצה. אימון מנטלי לילדים מאפשר לספורטאי הצעיר לשפר את הביטחון העצמי ואת קבלת ההחלטות שלו. דרך בניית תכנית אישית המותאמת לילד ויצירת קשר מקצועי המבוסס על הניסיון הרב שלי כאיש טיפול וכמאמן מנטלי לילדים ונוער נסללת הדרך להצלחה ולמימוש הפוטנציאל של הילד.

מעבר לקבוצה חדשה ושינוי בקבוצת גיל

המעבר לקבוצה חדשה או שינויים שחלים במעבר מקבוצת גיל אחת לשנייה הם תהליכים מאתגרים. לפעמים הילד שהיה רגיל לשחק בביטחון ולככב בקבוצה בגיל צעיר יותר נתקל בקושי עם המעבר לשכבת גיל בוגרת יותר. זה יכול לנבוע משינוי טכני כמו מעבר מסל נמוך לסל גבוה או ממצב בו היה יחסית גדול בקבוצה למצב בו ילדים גדולים ממנו בקבוצה ואין לו יתרון פיזי, מה שיוצר תחשות תסכול וחוסר ביטחון.

קשיי תקשורת עם המאמן

מצב שבו יש מאמן חדש שהילד לא מתקשר איתו על אותו גל או חש שהמאמן לא נותן לו ביטוי וחופש פעולה כפי שהיה רוצה בקבוצה מביא לתסכול ולקצר בתקשורת שיכול לגרום לילד לעזוב את הקבוצה ואפילו את הספורט שהוא אוהב אם העניין לא מטופל בזמן ובצורה מקצועית. לעיתים אותו מאמן שנחווה בעבר כנחמד וממשיך עם הקבוצה לשנה נוספת פתאום נחווה כקשוח או שהדרישות שלו מהקבוצה השתנו והילד מתקשה למצוא את עצמו בהוראות הטקטיות של המאמן. באימון המנטלי לילדים אני מקשיב לילד ולעולמו הפנימי ולאופן בו הוא חווה את הדברים ומסייע לו להתמודד עם הסיטואציה ולהסתגל לשינויים.

תכנית אימונים אישית

האימון המנטלי לילדים מאפשר לילד לקבל ליווי מקצועי בו אנו מבינים יחד מהיכן נובע הקושי ובונים תכנית אימונים אישית שמטרת לחזק את מה שדורש חיזוק. הילד לומד להתמודד עם לחצים, לשפר את ביטחונו העצמי ולשפר מיומנויות תקשורת עם המאמן ועם שחקני הקבוצה. כמו כן אני מלמד את הילד להביא לידי ביטוי את הכישרון שלו והמקומות החזקים ולא לתת לתסכול להשתלט עליו.

ביטחון עצמי מחודש והצלחה

באימון המנטלי לילדים נמצא יחד את הדרך עבור הילד לחזור למסלול של הצלחה, לפתור את בעיות התקשורת, לרכוש ביטחון עצמי מחודש ולבנות יכולת להתמודד עם הלחצים ועם העומסים בדרך להנאה מחודשת מהמשחק שהיא מפתח להגעה למצוינות בספורט.

ליצירת קשר וקביעת אימון ניסיון התקשרו 0525385880 זיו טל.

סגור לתגובות.