אימון מנטלי כדורסל

אימון מנטלי בכדורסל כולל  הקניית כלים להתמודדות עם לחצים, עומסים ופיתוח ביטחון עצמי ויכולות ברמה האישית. ברמה הקבוצתית האימון המנטלי בכדורסל כולל בניית כימיה קבוצתית מנצחת, עצירת רצף הפסדים ופיתוח גישה מנטלית של הצלחה ודבקות במטרה.

אימון מנטלי אישי בכדורסל

ברמה האישית אימון מנטלי בכדורסל מאפשר לך לזהות מהם הגורמים המעכבים את הצלחתך. באימונים האישיים ננתח ביחד את התפקוד שלך במשחקים ובאימונים ואת גישתך למשחק. ננסה להבין מדוע קיים פער בין תפקודך באימון ובמשחק. תרכוש כלים להתמודדות עם הלחץ ולהרגעה עצמית. תלמד להתמקד במטרה ולא לתת לאי הצלחות רגעיות או להפסד לעצור אותך מלהתקדם ליעדים האישיים שלך. נציב ביחד מטרות ויעדים להתקדמותך כשחקן ותוכל להבין בעזרת הידע המקצועי שלי איך לשפר את תפקודך כשחקן קבוצתי ואיך לפתח ביטחון ולנוע לעבר ביצוע מיטבי.

אימון מנטלי קבוצתי בכדורסל

האימון המנטלי הקבוצתי בכדורסל מאפשר להבין איך ניתן בעזרת חומר השחקנים הקיים לבנות קבוצה מנצחת. הקבוצה תקבל כלים להתמודד עם לחצים ולהירגע לפני משחקים וברגעי לחץ. נעבוד על הגעה חדים ומפוקסים למאני טיים ונלמד כיצד להתכונן מנטלית למשחק חשוב.

האימון המנטלי בכדורסל כולל גם עבודה על יישום ההוראות הטקטיות של המאמן והיכולת לחשוב קבוצתי ולצאת מחוסר הביטחון והמשחק המבוסס על הברקות רגעיות לעבר קור רוח, משחק מאורגן והיכולת להתמקד ברגעי ההכרעה.

תפקיד המאמן המנטלי בהקשר הקבוצתי הוא לסייע לצוות המקצועי לזהות מהן הנקודות בדינמיקה הקבוצתית שדורשות לשים עליהן פוקוס וכיצד ניתן לבנות יחידה קבוצתית מגובשת וחדורת מוטיבציה שיודעת להתגבר על המכשולים בדרך להצלחה.

לקביעת אימון אישי או קבוצתי צור קשר 0525385880

סגור לתגובות.