אימון מנטלי כדורגל

אימון מנטלי לשחקני כדורגל מתמקד ביכולת לנצל את הכישורים האישיים יחד עם עבודה מנטלית נכונה על מנת להגיע לתפקד מיטבי והצלחה. כמו כן שחקן אחד, טוב ככל שיהיה, לא יכול לסחוף קבוצה שלמה להצלחה אלא אם כן ישנה כימיה ולכידות קבצתית.

השחקנים הגדולים ביותר כמו מסי, רונאלדו, זלאטן וניימאר לא היו מגיעים לאן שהגיעו מבלי להבין היטב כיצד להשתלב במרקם הקבוצתי ומבלי לעבוד על היכולת שלהם לתפקד תחת לחץ ולהשתפר גם כשמסביב לא פשוט וקל.
התמודדות עם לחץ
האימון המנטלי מיועד להקנות לכדורגלן את היכולת להתמודד היטב עם מצבי לחץ ולהבין מהם הגורמים העוצרים אותו בדרך להצלחה.
הכדורגל המודרני דורש מעבר ליכולת כדרור ויכולת אישית הבנה טקטית ויכולת לעשות הגנה ברמה גבוהה ולהשתלב היטב במערך הקבוצתי.
קיר מנטלי
הרבה פעמים ילדים ונערים שרגילים להיות הטובים ביותר בשכבת הגיל שלהם נתקלים בקיר מנטלי כאשר הם צריכים להשתלב בקבוצת כדורגל שבה ישנם עוד חבר'ה ברמתם. כמו כן היכולת להתמודד עם תסכולים, להבין כי חלוקת הדקות היא החלטה של המאמן ולהסתגל לקבוצה החדשה ולהתמודד עם אגרסיסיות באימונים ובמיוחד עם אגרסיסביות של שחקני היריב- כל אלו גורים מציבים אתגר בפני כל שחקן כדורגל ועליהן עובדים באימון המנטלי.
האימון המנטלי של שחקני כדוגרל יכול להיות אימון אישי או אימון קבוצתי.
אימון מנטלי אישי
באימון האישי נעבוד על זיהוי הגורמים המעכבים בדרך להצלחה. במפגש אחד על אחד ניתן לדבר בפתיחות על דברים שבדרך כלל הכדורגלן נמנע לדבר עליהן עם אחרי- כמו חוסר בטחון או חששות ומתח שעולים בו בסטואציות מסוימות. בעזרת הליווי המיומן והידע המקצועי שלי אוכל לבנות עימו תכנית אמונים מיוחדת ולתת לתרגילים שיסייעו לרכוש כלים להצליח ולהתמודד היטב בזמן אמת.
אימון מנטלי קבוצתי
באימון הקבוצתי ננסה להבין יחד עם השחקנים מה הם הגורמים המעכבים את המצלחתה של הקבוצהץ נעבוד על חיזוק המרקם הקבוצתי ועל פיתוח היכולת להפחית מהעומס המנטלי ולשפר את קבלת ההחלטות והתפקוד תחת לחץ.

הכדורגל הוא משחק שבמיטבו נראה פשוט ומסב הנאה מרובה. כאשר הלחץ והעומס המנטלי להצליח ולתת תוצאות מתגברים הדברים לפתע נראים מסוכבכים וקבוצה יכולה להיקלע לרצף לא מוסבר של הפסדים שקשה לצאת ממנו ללא עבודה מנטלית נכונה.
מטרתי כמאמן מנטלי היא לסייע לקבוצה לשחקנים ולמאמן להתמקד במשחק להצלחה ומיצוי מקסימלי של הכישורים העומדים לרשות הקבוצה.

לקביעת הרצאת היכרות עם הקבוצה שלכם או קבלת ליווי מנטלי אישי
צרו קשר בנייד 0525385880 או דרך האתר או דף הפייסבוק

עוד באימון מנטלי כדורגל:

מהו אימון מנטלי וכיצד הוא יכול לעזור לך לשפר את משחקך?

אימון מנטלי לכדורגלנים צעירים

הכנה מנטלית לתחרות או משחק חשוב

כיצד אימון מנטלי יכול לעזור לכדורגלן צעיר המתמודד עם חוסר ביטחון עצמי?

מתי נכון לפנות למאמן מנטלי?

 

 

סגור לתגובות.