אודותי

פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי. מטפל CBT מוסמך  בעל תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטראומה.  מנהל מסגרת שיקומית לנפגעי פוסט טראומה.
מאחוריי שנים רבות של הכשרה ועבודה עם אוכלוסיות שונות של נפגעי טראומה נפשית, כולל נוער, נפגעי נפש מבוגרים והלומי קרב. העבודה עם אוכלוסיות אלו לימדה אותי רבות על האופן בו החוויה הטראומטית משאירה רישום בנפש וכיצד ניתן לפעול לשיקום ולצמיחה מהחוויה הקשה. המון ניסיון בעבודה עם התקפי חרדה.

בעבודת התזה שלי באוניברסיטת חיפה חקרתי את הגורמים המסייעים בהיווצרותה של התקווה לאחר אובדן הורה בגיל ההתבגרות. העיסוק באבל ואובדן מוכר לי היטב מחיי האישיים ובנוסף לטיפול בטראומה אני מטפל גם בתחום של אבל אובדן ושכול.

בנוסף לטיפול הפרטני אני עוסק שנים רבות בהנחיית קבוצות. קבוצה הינה מרחב נהדר ללמוד בו על עצמך ועל האופן בו אתה מתנהל במערכות יחסים משמעותיות בחייך. לאורך השנים הנחיתי קבוצות בנושאים שוניות ומגוונות ואף התמחיתי בהנחיית קבוצות במסלול ההכשרה למנחי קבוצות של אוניברסיטת תל אביב. אני מלמד הנחיית קבוצות בתכנית להכשרת מטפלים בתנועה ואמנות במכללה האקדמית וינגייט.

ההתעמקות בנפש האדם והאהבה הגדולה שלי לספורט הובילו אותי לעסוק גם בתחום האימון המנטלי לספורטאים. אני מלווה קבוצות של ספורטאים צעירים ונותן ליווי אישי  לספורטאים צעירים ובוגרים שמבקשים לשפר אספקטים במשחק או ביכולת שלהם להתחרות.

באימון המנטלי לספורטאים באים לידי ביטוי יכולותיי כאיש טיפול,  הידע הרחב שלי בספורט ופסיכולוגיה של הספורט ווהידע שצברתי לאורך השנים בתרגול ולימוד מדיטציה ומיינדפולנס שמהווים כלים שמסייעים לספורטאי להתמקד במטרות שלפניו ולפתח התבוננות מעמיקה על האופן בו הוא מביא לידי ביטוי את יכולותיו.

אשמח לעמוד לרשותך ולסייע. אין צורך להתמודד לבד ולסבול סבל מיותר.

מוזמנים ליצור קשר דרך האתר. או בנייד: 0525385880

סגור לתגובות.