אודותי

פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי. מטפל CBT מוסמך  בעל תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטראומה. ניסיון רב בעבודה עם נפגעי חרדה וטראומה כולל ניהול מסגרת שיקומית לנפגעי פוסט טראומה. בעל קליניקה לטיפול פרטני וקבוצתי בטראומה, חרדה, דיכאון, אבל ואובדן ומשברי חיים.
ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות של נפגעי חרדה וטראומה נפשית, כולל נוער, מתמודדים מתחום בריאות הנפש  ונפגעי פוסט טראומה. העבודה עם אוכלוסיות אלו לימדה אותי רבות על האופן בו החשיפה למתח שלילי ואירועי חיים קשים משאירים רישום בנפש וכיצד ניתן לפעול לשיקום ולצמיחה מהחוויה הקשה.

בעבודת התזה שלי באוניברסיטת חיפה חקרתי את הגורמים המסייעים בהיווצרותה של התקווה לאחר אובדן הורה בגיל ההתבגרות. העיסוק באבל ואובדן מוכר לי היטב מחיי האישיים ובנוסף לטיפול בטראומה ובחרדה אני מטפל גם בתחום של אבל אובדן ושכול.

בנוסף לטיפול הפרטני אני עוסק שנים רבות בהנחיית קבוצות. קבוצה הינה מרחב נהדר ללמוד בו על עצמך ועל האופן בו אתה מתנהל במערכות יחסים משמעותיות בחייך. לאורך השנים הנחיתי קבוצות בנושאים שוניות ומגוונות ואף התמחיתי בהנחיית קבוצות במסלול ההכשרה למנחי קבוצות של אוניברסיטת תל אביב. אני מלמד הנחיית קבוצות בתכנית להכשרת מטפלים בתנועה ואמנות במכללה האקדמית וינגייט.

ההתעמקות בנפש האדם והאהבה הגדולה שלי לספורט הובילו אותי לעסוק גם בתחום האימון המנטלי לספורטאים. יש לי ניסון בליווי מנטלי של קבוצות ספורט ואני מלווה מנטלית ספורטאים צעירים ובוגרים שמבקשים לשפר את היכולת שלהם להתמודד עם לחצים ולשפר את היכולת שלהם לתפקד תחת לחץ.

אשמח לעמוד לרשותך ולסייע. אין צורך להתמודד לבד ולסבול סבל מיותר.

מוזמנים ליצור קשר דרך האתר. או בנייד: 0525385880

סגור לתגובות.